Per Frandsen

Klub Hvidovre IF
Stilling Cheftræner
Nationalitet
Fødselsdato 6. februar 1970
Alder 48

Karriere

Klub Stilling Fra Til
Hvidovre IF
Cheftræner 1. juli 2017
AB
Cheftræner 1. juli 2015 13. december 2016
Brøndby IF
U19 Cheftræner 1. juli 2014 30. juni 2015
HB Køge
Cheftræner 5. september 2012 30. juni 2014
HB Køge
Assistenttræner 1. juli 2009 5. september 2012