Efterår 2006: Kvalifikationsrækken Pulje 1, nr. 3

MånedDatoH/UModstanderResPauseTilskMålscorere (minuttal)
Aug.6HNivå-Kokkedal FK1-3(0-0)291Marc Kraft (80)
9HSlagelse B&I
(LP 1.rd)
2-0(0-0)91Jonas Rohrberg (52), Patrick Petersen (56)
12USundby BK0-2(0-1)75
20HAB (II)3-2(1-0)148Jonas Rohrberg (39,54), Michael Skjold Hansen (65st)
23H*B.93
(LP 2.rd)
2-2(0-1)165Daniel Husen (47), Michael Skjold Hansen (60st)
27HJægersborg BK3-3(0-1)208Marc Kraft (52,70), Jonas Rohrberg (74)
Sep.2UFarum BK (FCN II)2-1(2-1)50Patrik Norell (2), Jonas Rohrberg (13)
10HHillerød GI6-1(4-0)270Patrick Petersen (5,71), Patrik Norell (13), Jonas Rohrberg (35,37), Daniel Husen (64)
16USkovshoved IF5-1(2-0)75Patrik Norell (20,25), Jonas Rohrberg (50), Marc Kraft (65), Patrick Petersen (78)
20HRanders FC
(LP 3.rd)
2-5(1-3)679Jonas Rohrberg (37,54)
23UNivå-Kokkedal FK0-0(0-0)160
Okt.1HSundby BK4-1(2-1)223Jonas Rohrberg (19), Patrik Norell (41), Marc Kraft (61), Daniel Husen (86)
7UAB (II)0-0(0-0)50
14UJægersborg BK0-3(0-1)70
22HFarum BK (FCN II)2-1(2-0)228Jacob Jensen (24), Jonas Rohrberg (44)
28UHillerød GI4-1(2-0)102Jonas Rohrberg (16), Marc Kraft (24), Mikkel Vindahl Nielsen (72), Patrik Norell (87)
Nov.4HSkovshoved IF0-0(0-0)166

Klubber mærket med (II) er 2.hold.
* Efter forlænget spilletid. Straffespark 9-8.

Forår 2007: Kvalifikationsrækken Pulje 1, nr. 2

MånedDatoH/UModstanderResPauseTilskMålscorere (minuttal)
Apr.5HKøge BK (II)4-5(1-3)254Ronni Andersen (44), Marc Kraft (62), Patrick Petersen (67), Momodou Luom (84).
9URishøj BK0-2(0-1)130
15HFarum BK (FCN II)2-1(1-1)290Ronni Andersen (3), Jonas Rohrberg (93)
21UFrem Sakskøbing2-0(2-0)100Jonas Rohrberg (5), Paw Bendixen (7)
25HNivå-Kokkedal FK0-0(0-0)220
28ULyngby BK (II)3-2(2-2)150Svande Bernstein (5), Momodou Loum (18), Dimitri de Martignac (90)
Maj6HJægersborg BK1-0(0-0)250Svande Bernstein (85)
12UKøge BK (II)0-1(0-1)85
20HRishøj BK2-0(0-0)256Momodou Luom (50), Jonas Rohrberg (66)
26UJægersborg BK1-1(1-0)75Ronni Andersen (40)
30U*Vallensbæk IF
(LP 4.rd indl.)
4-6(2-1)75Patrik Norell (23), Patrick Petersen (28,65), Ronni Andersen (85)
Juni2UFarum BK (FCN II)1-0(1-0)100Jacob Wedell (23)
5UNivå-Kokkedal FK4-3(3-2)250Jonas Rohrberg (15,38,50), Ronni Andersen (23)
10HFrem Sakskøbing3-2(2-0)584Ronni Andersen (26), Jonas Rohrberg (45), Oliver Goreng (92)
16HLyngby BK (II)4-1(1-0)124Ronni Andersen(35), Paw Bendixen (53), Mikkel Vindahl Nielsen (70), Jonas Rohrberg (89)

Klubber mærket med (II) er 2.hold.
* Efter forlænget spilletid. Ordinær kamp 4-4.